Tekst groter?

Agenda / Kerkdiensten

april 2019
zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zo 31 mrt

9:30: Ds. J. Adriaanse (Beerzerveld)

9:30: Ds. J. Adriaanse (Beerzerveld)

9:30: Ds. J. Bolhuis (Hoogeveen)

9:30: Ds. J. Bolhuis (Hoogeveen)

9:30: Ds. W. Loosman - doopdienst

9:30: Ds. W. Loosman - doopdienst

10:15: Ds. B. Gras (Zuidwolde)

10:15: Ds. B. Gras (Zuidwolde)

10:15: Ds. H. Scholing (Hollandscheveld)

10:15: Ds. H. Scholing (Hollandscheveld)

10:30: Dhr. W. Wennink

10:30: Dhr. W. Wennink

10:30: leesdienst

10:30: leesdienst

14:30: Ds. A.P. Heiner en ds. D. van der Vaart – bevestiging- en intrededienst ds. van der Vaart

14:30: Ds. A.P. Heiner en ds. D. van der Vaart – bevestiging- en intrededienst ds. van der Vaart

17:00: Dr. J.C. Borst (Sleen)

17:00: Dr. J.C. Borst (Sleen)

17:00: Vesper

17:00: Vesper
ma 1 apr di 2 apr wo 3 apr do 4 apr vr 5 apr

19:00: Gebedsuur

19:00: Gebedsuur
za 6 apr
zo 7 apr

9:30: Ds. C.J. ’t Lam

9:30: Ds. C.J. ’t Lam

9:30: Ds. D. van der Vaart

9:30: Ds. D. van der Vaart

9:30: Ds. G.A. Schreuders (Wierden)

9:30: Ds. G.A. Schreuders (Wierden)

9:30: Ds. W. Loosman

9:30: Ds. W. Loosman

10:15: Dhr. W. Wennink

10:15: Dhr. W. Wennink

10:30: Ds. A.G. van Beijeren (Roden)

10:30: Ds. A.G. van Beijeren (Roden)

17:00: Vesper

17:00: Vesper

19:00: IEC-zangdienst met Charis Music.

19:00: IEC-zangdienst met Charis Music.

19:00: Koralen uit de Matthaus Passion

19:00: Koralen uit de Matthaus Passion
ma 8 apr

19:30: Gemeenteavond m.m.v. Leendert en Nelleke Wolters

19:30: Gemeenteavond m.m.v. Leendert en Nelleke Wolters
di 9 apr wo 10 apr do 11 apr vr 12 apr

19:00: Gebedsuur

19:00: Gebedsuur
za 13 apr
zo 14 apr

9:30: Ds. A. Linde (Hoogeveen)

9:30: Ds. A. Linde (Hoogeveen)

9:30: Ds. A.P. Heiner en mevr. H.G. van Dijk – afscheid mevr. van Dijk

9:30: Ds. A.P. Heiner en mevr. H.G. van Dijk – afscheid mevr. van Dijk

9:30: Ds. H. Rooze (Hoogeveen)

9:30: Ds. H. Rooze (Hoogeveen)

9:30: Ds. J. Snaterse

9:30: Ds. J. Snaterse

10:00: Ds. S. Kajim - dovendienst

10:00: Ds. S. Kajim - dovendienst

10:30: Dhr. W. Wennink

10:30: Dhr. W. Wennink

10:30: leesdienst

10:30: leesdienst

17:00: Vesper

17:00: Vesper
ma 15 apr di 16 apr wo 17 apr

19:00: Bezinnings/vesper dienst

19:00: Bezinnings/vesper dienst
do 18 apr

19:00: Bezinnings/vesper dienst

19:00: Bezinnings/vesper dienst

19:30: Ds. C.J. ’t Lam – viering Heilig Avondmaal

19:30: Ds. C.J. ’t Lam – viering Heilig Avondmaal

19:30: Ds. G.J. Ros – dienst van Schrift en Tafel

19:30: Ds. G.J. Ros – dienst van Schrift en Tafel

19:30: Ds. W. Loosman – dienst van Schrift en Tafel

19:30: Ds. W. Loosman – dienst van Schrift en Tafel
vr 19 apr

13:30: Johannes-passion door het Sallands Bachkoor

13:30: Johannes-passion door het Sallands Bachkoor

15:00: Ds. J. Snaterse – viering Heilig Avondmaal

15:00: Ds. J. Snaterse – viering Heilig Avondmaal

19:00: Gebedsuur

19:00: Gebedsuur

19:30: Ds. C.J. ’t Lam

19:30: Ds. C.J. ’t Lam

19:30: Ds. D. van der Vaart

19:30: Ds. D. van der Vaart

19:30: Ds. J. Snaterse – viering en dankzegging Heilig Avondmaal

19:30: Ds. J. Snaterse – viering en dankzegging Heilig Avondmaal

19:30: Ds. W. Loosman

19:30: Ds. W. Loosman
za 20 apr

19:30: Ds. W. Loosman en ds. A. Linde - doopgedachtenis

19:30: Ds. W. Loosman en ds. A. Linde - doopgedachtenis

21:00: Ds. C.J. ’t Lam

21:00: Ds. C.J. ’t Lam

22:00: Ds. D. van der Vaart - Paaswake

22:00: Ds. D. van der Vaart - Paaswake
zo 21 apr

9:30: Ds. C.J. ’t Lam

9:30: Ds. C.J. ’t Lam

9:30: Ds. D. van der Vaart

9:30: Ds. D. van der Vaart

9:30: Ds. J. Snaterse

9:30: Ds. J. Snaterse

9:30: Ds. W. Loosman

9:30: Ds. W. Loosman

10:30: leesdienst

10:30: leesdienst

10:30: Mevr. T. Hoogesteger

10:30: Mevr. T. Hoogesteger

19:00: Paaszangdienst m.m.v. Christelijk Mannenkoor Steenwijk en organist Arjan Kroes

19:00: Paaszangdienst m.m.v. Christelijk Mannenkoor Steenwijk en organist Arjan Kroes
ma 22 apr

9:30: Ds. C.J. ’t Lam – gezamenlijke dienst

9:30: Ds. C.J. ’t Lam – gezamenlijke dienst

9:30: Geen eredienst in de Goede Herderkerk

9:30: Geen eredienst in de Goede Herderkerk
di 23 apr wo 24 apr

19:30: Bijbelkring

19:30: Bijbelkring
do 25 apr vr 26 apr

19:00: Gebedsuur

19:00: Gebedsuur
za 27 apr
zo 28 apr

9:30: pastor Niels Snel

9:30: pastor Niels Snel

10:00: Aangepaste kerkdienst voor mensen met een verstandelijke beperking

10:00: Aangepaste kerkdienst voor mensen met een verstandelijke beperking

14:30: Liedoratorium Bonhoeffer

14:30: Liedoratorium Bonhoeffer
ma 29 apr di 30 apr wo 1 mei do 2 mei vr 3 mei

19:00: Gebedsuur

19:00: Gebedsuur
za 4 mei

21:00: Herdenkingsconcert – Requiem Cherubini + delen uit The Peacemakers Jenkins

21:00: Herdenkingsconcert – Requiem Cherubini + delen uit The Peacemakers Jenkins