Tekst groter?

Agenda / Kerkdiensten

januari 2021
zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zo 27 dec

9:30: ds. D. Wolters (Vollenhove) - Internetuitzending

9:30: ds. D. Wolters (Vollenhove) - Internetuitzending

9:30: ds. H. Scholing

9:30: ds. H. Scholing

9:30: Ds. W. Loosman - Top 2000 dienst

9:30: Ds. W. Loosman - Top 2000 dienst

17:00: ds. J.D.Th. Wassenaar (Hellendoorn) - Internetuitzending

17:00: ds. J.D.Th. Wassenaar (Hellendoorn) - Internetuitzending
ma 28 dec di 29 dec wo 30 dec do 31 dec

19:00: ds. J. Mulderij (Wezep) Oudjaarsavond - Internetuitzending

19:00: ds. J. Mulderij (Wezep) Oudjaarsavond - Internetuitzending

19:30: ds. C.J. ’t Lam

19:30: ds. C.J. ’t Lam

19:30: Ds. J.W.C. Batenburg

19:30: Ds. J.W.C. Batenburg
vr 1 jan

10:00: ds. J. Eertink (Rijssen) nieuwjaarsdag - Internetuitzending

10:00: ds. J. Eertink (Rijssen) nieuwjaarsdag - Internetuitzending

10:30: ds. C.J. ’t Lam

10:30: ds. C.J. ’t Lam

10:30: Ochtendgebed

10:30: Ochtendgebed
za 2 jan
zo 3 jan

9:30: ds. Geertsma

9:30: ds. Geertsma

9:30: ds. M.F. van Binnendijk (Stadskanaal) - Internetuitzending

9:30: ds. M.F. van Binnendijk (Stadskanaal) - Internetuitzending

17:00: dhr. M. van Heijningen (Dorkwerd) - Internetuitzending

17:00: dhr. M. van Heijningen (Dorkwerd) - Internetuitzending
ma 4 jan di 5 jan wo 6 jan do 7 jan vr 8 jan za 9 jan
zo 10 jan

9:30: ds. E.P. van de Veen

9:30: ds. E.P. van de Veen

9:30: ds. J. Snaterse - Internetuitzending

9:30: ds. J. Snaterse - Internetuitzending

17:00: ds. J.G. Godée (Zwolle) - Internetuitzending

17:00: ds. J.G. Godée (Zwolle) - Internetuitzending
ma 11 jan di 12 jan wo 13 jan do 14 jan vr 15 jan za 16 jan
zo 17 jan

9:30: ds. C.J. ’t Lam

9:30: ds. C.J. ’t Lam

9:30: ds. J. Paans

9:30: ds. J. Paans

9:30: ds. J. Snaterse - Internetuitzending

9:30: ds. J. Snaterse - Internetuitzending

17:00: ds. J. Snaterse - Internetuitzending

17:00: ds. J. Snaterse - Internetuitzending
ma 18 jan di 19 jan wo 20 jan do 21 jan vr 22 jan za 23 jan
zo 24 jan

9:30: ds. C.J. ’t Lam

9:30: ds. C.J. ’t Lam

9:30: ds. J. Paans

9:30: ds. J. Paans

9:30: ds. J. Snaterse (Doopdienst) - Internetuitzending

9:30: ds. J. Snaterse (Doopdienst) - Internetuitzending

17:00: ds. G. de Goeijen (Den Ham) - Internetuitzending

17:00: ds. G. de Goeijen (Den Ham) - Internetuitzending
ma 25 jan di 26 jan wo 27 jan do 28 jan vr 29 jan za 30 jan
zo 31 jan

9:30: ds. G. Brandorff

9:30: ds. G. Brandorff

9:30: ds. P. Lindhout

9:30: ds. P. Lindhout
ma 1 feb di 2 feb wo 3 feb do 4 feb vr 5 feb za 6 feb